Poezja i eseistyka w najlepszym formacie
  • In English
  • Strona główna
  • Mapa strony
  • Dodaj do ulubionych

Aktualności » Wydarzenia  Korespondencja Wisławy Szymborskiej i Zbigniewa Herberta nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2018 

Data dodania: 2019-02-05

Korespondencja Wisławy Szymborskiej i Zbigniewa Herberta nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2018

Okładka tomu

Zapraszamy do głosowania na lubimyczytac.pl

Czytelnicy wybierają Książki Roku 2018

Ruszyła kolejna edycja największego literackiego plebiscytu w Polsce – w ubiegłym roku czytelnicy oddali w nim ponad 117 tysięcy głosów! Już po raz czwarty internauci wybiorą Książki Roku 2018 lubimyczytać.pl – głosować można do 28 lutego na stronie http://lubimyczytac.pl/plebiscyt.

W kategorii "Autobiografia, biografia, wspomnienia" nominowano tom
Wisława Szymborska , Zbigniew Herbert
"Jacyś złośliwi bogowie zakpili z nas okrutnie. Korespondencja 1955 -1996"


W czwartej edycji największego literackiego plebiscytu w Polsce zostało nominowanych 238 tytułów z 71 wydawnictw w 12 kategoriach.

Izabela Sadowska, prezes lubimyczytać.pl, mówi: Tegoroczne nominacje plebiscytowe to dobre i mocne tytuły, wybrane spośród najpopularniejszych i najlepiej ocenianych przez czytelników serwisu książek wydanych w 2018 roku. To nasi użytkownicy są autorami sukcesu pisarzy, to oni tworzą wielką społeczność lubimyczytać.pl i to dlatego właśnie w rękach internautów leży wybranie Książki Roku 2018 w 12 kategoriach. Użytkownicy naszego portalu to odbiorcy kultury świadomi swoich gustów i potrzeb, którzy miesięcznie dodają do lubimyczytać.pl 125 tysięcy ocen książek i 15 tysięcy opinii. Teraz, głosując w plebiscycie na wybrane książki, czytelnicy mogą podziękować ich autorom i wydawcom za wspaniałe literackie doznania roku 2018.

Zachęcamy do głosowania!

opracowanie Prekursor