Poezja i eseistyka w najlepszym formacie
  • In English
  • Strona główna
  • Mapa strony
  • Dodaj do ulubionych

Aktualności » Wydarzenia  Informacja dotycząca RODO 

Data dodania: 2018-05-25

Informacja dotycząca RODO

Pegaz, rys. Zbigniewa Herberta

Nowe przepisy od 25 maja 2018

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przesyłamy informacje dotyczące Państwa danych osobowych.Wydawnictwo a5 jest wydawcą książek.

Dane wydawnictwa:
Wydawnictwo a5 Krystyna Krynicka
ul. Stawarza 16/3
30-540 Kraków
NIP 778 011 23 78

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Wydawnictwo a5.
W wyniku współpracy dysponujemy Państwa danymi osobowymi. Chcielibyśmy zawiadomić, że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie i dochowaliśmy wszelkich starań, aby zadbać o ich bezpieczeństwo. Państwa dane przetwarzane są na zasadzie dobrowolności i będą przechowywane tylko do momentu, gdy zdecydują Państwo o ich wycofaniu: jeśli ktoś z Państwa życzy sobie, byśmy usunęli te dane – prosimy o informację w formie e-mailowej: czytelnicy@wydawnictwoa5.pl.

Państwa dane używane są wyłącznie w celu zawiadamiania o nowych publikacjach, spotkaniach autorskich i działalności Wydawnictwa a5 oraz przesyłania zamówionych książek. Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania.
Dane osobowe (adres) udostępniamy jedynie poczcie polskiej i firmie kurierskiej (adres i telefon) w przypadku zlecenia przez Państwa wysyłki książki. Nikomu innemu danych tych nie udostępniamy.

W naszej bazie posiadamy następujące dane:
1. W przypadku odbiorców newslettera: wyłącznie adres e-mail
2. W przypadku prenumeratorów i osób fizycznych, które dokonywały zakupu w księgarni internetowej Wydawnictwa a5: adres e-mail, adres pocztowy i numer telefonu
3. W przypadku instytucji i przedsiębiorców dokonujących zakupu w księgarni internetowej Wydawnictwa a5: adres e-mail, adres pocztowy, numer telefonu, nazwisko osoby do kontaktu, numer NIP

opracowanie Prekursor