Poezja i eseistyka w najlepszym formacie
  • In English
  • Strona główna
  • Mapa strony
  • Dodaj do ulubionych

Aktualności » Wydarzenia  Adam Zagajewski gościem Festiwalu „Noc Poezji i Muzyki” w Sieradzu 

Data dodania: 2017-06-28

Adam Zagajewski gościem Festiwalu „Noc Poezji i Muzyki” w Sieradzu

Okładka tomu

Wieczór autorski w najbliższy piątek 30 czerwca

Adam Zagajewski będzie gościem Ogólnopolskiego Festiwalu "Noc Muzyki i Poezji", który już po raz siódmy odbędzie się w dniach 30 czerwca - 1 lipca w Sieradzu. Wieczór autorski Poety odbędzie się w piątek 30 czerwca o godz. 20.50 w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu, ul. Żwirki i Wigury 4.

Festiwal przybliża czytelnikom ogromną różnorodność współczesnej polskiej poezji, a uczestników zachęca do poszukiwania własnej drogi twórczej. Ogromne zainteresowanie takimi spotkaniami sprawiło, że impreza rozrosła się z nocnych rozmów o poezji do dwudniowego Festiwalu. W organizację włączył się Łódzki Dom Kultury zapraszając do Sieradza na II Forum Grup Poetyckich Województwa Łódzkiego.

Współorganizatorami, obok Powiatowej Biblioteki Publicznej, VII Ogólnopolskiego Festiwalu „Noc Poezji i Muzyki” są: Łódzki Dom Kultury, Sieradzkie Centrum Kultury, Biuro Wystaw Artystycznych, Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Sieradz, Sieradzka Grupa Poetycka „Desant”, przy wsparciu Urzędu Miasta Sieradza i Starostwa Powiatowego w Sieradzu.

opracowanie Prekursor