Poezja i eseistyka w najlepszym formacie
  • In English
  • Strona główna
  • Mapa strony
  • Dodaj do ulubionych

Aktualności » Wydarzenia  „Zapisane” z autografem Julii Hartwig! 

Data dodania: 2014-11-10

„Zapisane” z autografem Julii Hartwig!

fot.Wydawnictwo a5

Zapraszamy do udziału w konkursie

Drodzy Państwo,

Julia Hartwig za tom „Zapisane” otrzymała Nagrodę im. Wisławy Szymborskiej.
A my mamy dla Państwa aż 3 tomiki z autografem Autorki. Wystarczy wziąć udział w konkursie.
Pytanie konkursowe brzmi: w którym roku i jakim tomem debiutowała Julia Hartwig?

Odpowiedź prosimy przesyłać do czwartku, 13 listopada na adres: promocja@wydawnictwoa5.pl. Wśród osób, które odpowiedzą poprawnie, rozlosujemy 3 egzemplarze tomu „Zapisane” z podpisem Julii Hartwig. Czekamy na maile i życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:
1.Organizatorem i fundatorem nagród konkursu jest Wydawnictwo a5, z siedzibą w Krakowie, ul. Stawarza 16/3. 2.Konkurs rozpoczyna się w poniedziałek 10 listopada 2014 roku i trwać będzie do czwartku, 13 listopada 2014 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 listopada na 2014 roku na portalu www.wydawnictwoa5.pl
3.W konkursie może wziąć udział każda pełnoletnia osoba fizyczna, która do 13 listopada 2014 roku prześle na adres promocja@wydawnictwoa5.pl odpowiedź na pytanie konkursowe. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną odpowiedź.
4.Losowanie odbędzie się w siedzibie Wydawnictwa a5, wezmą w nim udział tylko poprawne odpowiedzi. Wylosowane osoby zostaną powiadomione drogą mailową, a nagrody przesłane pod wskazane przez uczestników adresy na koszt Wydawnictwa a5.

opracowanie Prekursor